Autem w podróż – umil sobie ten czas muzyką!

Za każdym razem jak wybieramy się w urlop swoim autem, musimy się stosownie przygotować. Ogromną zaletą takich urlopów jest to, iż jesteśmy w stanie zapakować to na co mamy chęć i jesteśmy w stanie słuchać tej muzy jaka nam się podoba.

Kiedy czeka nas długa wyprawa, to należałoby przemyśleć jak ją sobie umilić. Dobrze jest wyselekcjonować coś luźnego, co nadto nastroi nas na wypoczynek. Mrozu ,,Supermoce” – to ten z bardziej rozpoznawalnych w ostatnim czasie utworów, który totalnie umożliwi nam się pozytywnie nastroić na wyjazd. Pod warunkiem, że spodoba się nam jakaś piosenka, to powinno zapoznać się z całkowitą twórczością określonej gwiazdy.

Bez wątpliwości jednym z ciekawszych artystów w bieżących czasach jest Mrozu. MTV Unplugged z udziałem Mroza to seria koncertów w akustycznych aranżacjach, a ich wydanie w formie video można zobaczyć pod tym linkiem: https://www.canalplus.com/pl/muzyka/mtv-unplugged-mrozu/h/14043548_70026. Jest to bez wątpienia nagroda dla piosenkarza. Wskazane jest zatem zapoznać się z jego twórczością w trakcie dłuższej drogi. Ta przyjemna dla ucha muzyka niewątpliwie uatrakcyjni naszą podróż. Szczególnie, iż jest on nadzwyczaj uzdolnionym piosenkarzem. Mrozu (Fryderyki 2023 – przyniosły mu aż 5 statuetek), współtworzy swoją muzykę dodatkowo z pozostałymi świetnymi twórcami z naszej sceny muzycznej.

Trasa Mroza ,,Bez Prądu” ujęła całą mnóstwo wielbicieli, zaś bilety wyprzedały się w zawrotnym tempie. Jeśli jest to kierunek muzyczny, który nam pasuje to warto przynajmniej raz przejść się na jego występ, zapewnia niesamowite doznanie. Taka muzyka uczyni, iż nawet bardzo długa trasa toczyć się będzie w rozkosznej atmosferze. Szczególnie, iż w jego kawałkach bardzo często jesteśmy w stanie usłyszeć fascynujących gości. Jeśli jego muzyka przypadnie nam do gustu to nie pozostaje nic innego jak oczekiwać aż pojawi się nowa płyta Mroza.

Oprócz tego, na dłuższą trasę powinno się również przyrządzić dla siebie coś do przegryzienia jak i również coś do wypicia, kawa, czy też herbata w termosie będzie idealnym planem. Zawsze damy radę sobie też zamierzyć przystanek na drodze jak i sprawić drobny piknik. To dodatkowo urozmaici wspólną trasę jak również umożliwi nam się bardziej napawać wolnym. Najistotniejsze to właściwie zaplanować pełny wyjazd oraz trasę, aby zyskać jak najwięcej uciechy oraz gromadzić wspaniałe wspomnienia.

Więcej o Mrozu w MTV Unplugged: https://jazzsoul.pl/2023/08/16/mtv-unplugged-z-udzialem-mrozu-juz-dostepny-obejrzyj-na-canal/

Tagi , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *