Elegancja i klasyka czy zabytkowe auto – czym pojechać do ślubu?

Do organizacji uroczystości ślubnych sporo młodych par szykuje się z wyprzedzeniem. Doprecyzowuje wszelkie szczegóły dobierając dom weselny, menu, przygotowując listę uczestników i wybierając suknię, wyszukując stylistkę czy fryzjera. Ważnym szczegółem jest również pojazd, który ma przetransportować narzeczonych po pierwsze na mszę, a następnie na imprezę weselną. Dla niejednej pary jest to istotna kwestia, aby pokazać się w nienagannym stylu, który ma pozostać w pamięci uczestników. Jak zatem dobrze wytypować samochód na ten dzień?

Samochód, na który zdecyduje się para młoda, niewątpliwie powinien być szykowny. Nie mniej ważne jest jednocześnie wygoda. Istotne również żeby auto było przestronne – ze względu na niejednokrotnie obszerne rozmiary stroju młodej małżonki. Na popularności zyskuje wynajęcie zabytkowego auta. Część jednak pozostanie przy wyborze tradycyjnym. Wiele ludzi woli zdecydować się na pożyczenie limuzyny.

Stanowczo najczęściej wybieraną kolorystyką przez młodych jest biel. Oznacza on cnotę i czystość. Czasem jednakże nowożeńcom zależy na tym, aby pojazd współgrał z kolorem motywu przewodniego ślubu, ubioru, czy wystroju weselnej sali.

Niejednokrotnie wraz z samochodem weselnym – firmy, jakie użyczają tego typu samochody – również wynajęcie osobistego szofera. Chociaż pary młode nie zawsze decydują się na takie rozwiązanie, ochoczo angażując osobę z bliskiej rodziny lub pośród przyjaciół.

I chociaż to jasne – to na zwieńczenie jeszcze jedna znacząca rzecz – wóz musi być w idealnym stanie i być zupełnie niezawodny.
Wyobrażacie sobie co by było, gdyby podczas jazdy na uroczystość, pojazd po prostu zatrzymał się na światłach i już nie wystartował z miejsca?

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *