Ciekawa podróż po Wrocławiu

Wyruszając w podróż po Wrocławiu dobrze by było dowiedzieć się, jakie nietuzinkowe miejsca możemy odwiedzić w tym znanym mieście. Nie licząc licznych tras krasnali, czy takich oczywistych miejsc jak hala stulecia, Hala Targowa, dobrze by było zorganizować kilka chwil na najlepsze pizzerie w mieście.

Startując od środka Wrocławia, najlepsze co powinieneś zwiedzić to okazały rynek. Samochód bez wysiłku zostawisz na jednym z sporej ilości miejsc parkingowych, zlokalizowanych wokół tego miejsca. Po odwiedzeniu wielu z możliwych w tym rejonie ciekawostek warto odwiedzić najpyszniejszą pizzerię na wrocławskim Śródmieściu np. https://pizzeriamuzyczna.pl/lokalizacje/srodmiescie-wroclaw/. Jest ich sporo, stąd też wybierzesz odpowiednią dla ciebie.

Następnym miejscem, jakie warto zwiedzić jest okolica zachodniego Wrocławia. Znajdziesz tam sporo zielonych tras spacerowych, a także sławę miasta – czyli stadion narodowy, który późną porą świeci się na rożne kolory. Ponadto nieopodal stadionu jest umieszczona pyszna pizza na Kozanowie, którą na pewno należy odwiedzić, jeśli chce się poznać wszystkich bodźców smakowych tego ciekawego miasta.

Jeżeli dalej nie odnalazłeś dla siebie najlepszej pizzerii we Wrocławiu, to obwodnicą miasta, łatwo dostaniesz się z jego części zachodniej na północ miasta. Tam umiejscowiona jest pizzeria na Zakrzowie (dowiedz się więcej), dotrzesz do niej bez problemu, dlatego że jest to wyjątkowy budynek w tym rejonie. Dodatkowo ten rewir słynie z licznych przedwojennych domów, do jakich udamy się niedawno odnowionymi ulicami.

Po obejrzeniu tylu miejsc prawdopodobnie będziecie musieli zamówić nocleg w hotelu, jeśli w dalszym ciągu poczujecie się wygłodniali, to najwyższa pora na zamówienie pizzy na dowóz we Wrocławiu. Tutaj możliwości są prawie nielimitowane. Na licznych serwisach, choćby na Glovo można poszukać mnóstwo lokali doświadczonych w błyskawicznych dowozach.

Następnego dnia, warto odwiedzić południową część Wrocławia, znajdziesz tam krocie ciekawych mostów, a także parkowych terenów, w których odnajdziesz wiele wiekowych drzew i zwierzątek. Po takim spacerze na pewno nabierzecie apetytu, a pizzeria na Krzykach z pewnością zaspokoi wasz głód. Dzięki takowej wycieczce, gwarantuję, że będziecie pamiętać to piękne miejsce i chętnie wrócicie na nowoczesne ulice Wrocławia.

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *