Motozlot – o czym nie zapomnieć?

Gdy planujesz imprezę motoryzacyjną na dworze, musisz dbać także o zapewnieniu miejsca odpoczynku. Nie tylko motocykle – zatroszcz się również o przestrzeń rekreacji czy gastronomię.

Decydujące są meble ogrodowe. Bez nich impreza plenerowa nie ma sensu. Upewnij się, że domki narzędziowe są zamknięte, tak aby żaden z gości nie mógł niespodziewanie wpaść na grabie. Bezpieczeństwo jest najważniejsze! Jeśli gości ma być dużo, leżaki rattanowe nie są stosownym pomysłem. Lepiej wypadnie drewniana ławka i masywny stół. Albo po prostu krzesła ogrodowe. Natomiast kanapa ogrodowa wygląda ekstra, lecz zadziała tylko przy kameralnych przyjęciach.

Czy impreza w plenerze koniecznie musi dużo kosztować? Nie aż tak bardzo. Przede wszystkim odpada wynajem pomieszczeń, a to w tej chwili gigantyczna oszczędność. Bez wątpienia, przy nader pokaźnej imprezie trzeba zatroszczyć się o zabezpieczenie terenu i ochronę, lecz o takich kwestiach trzeba pamiętać też przy okazji imprez w lokalach. Koszty generować może wydzierżawienie mebli i naczyń. Na szczęście nie musisz decydować się na najdroższe opcje: meble ogrodowe rattanowe wyglądają elegancko, ale czy rzeczywiście możesz na nie tyle wydać? Być może drewniana ławka będzie lepsza?

Zawsze warto zatroszczyć się o jakieś atrakcje. To prawda, leżaki rattanowe zachęcają, aby się na nich rozłożyć, ale lepiej zapewnić gościom trochę sportu. Może jakieś zawody? Współzawodnictwo umie zmotywować! Pomyśl również o akcesoriach do gier: miej pod ręką paletki i skakanki. Kto powiedział, że przyjęcie pod gołym niebem nie może być energiczne? W końcu sport to zdrowie! Należy go polecać przy każdej sposobności. Jeśli masz w ogrodzie domki narzędziowe, upewnij się, że są w nich akcesoriach do gier. Będziecie się cudownie bawić!

Przyjęcie pod gołym niebem to doskonały koncept na każdą okazję. Należałoby je organizować bardzo często, gdyż sprzęgają przyjemność i korzyści zdrowotne.

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *